Ваш кошик пустий

Нарди

Товари від 1 до 9 з 75

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 9 з 75

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

Купити нарди з різьбою ручної роботи та високої якості в Україні. Пропонуємо замовити дерев‘яні нарди виключно зроблені вручну з натурального дерева. Ми не продаємо китайських нард. Саме тому не сумнівайтесь в виборі: купити або не купити – наш магазин гарантує високу якість нард.

Всі нарди комплектуються фішками та зарами (гральні кубики). Гра з такими нардами принесе масу задоволення. Наш український магазин подарунків пропонує купити нарди з доставкою в Київ, Львів, Хмельницьки, Чернівці, Дніпро, Одесу та інші міста України.

Якщо торкнутися історії гри в нарди, то ми побачимо, що це є старовинна гра в якій використовується спеціальна ігрова дошка, фішки та зари (гральні кубики). Правила гри зроблені таким чином, що для перемоги потрібно включати розумові здібності, а також знадобиться трішки везіння. Гравцю необхідно вибрати стратегію – атакувати чи вступити в захист.

Час гри може бути від 10-ти хвилин і більше. В наш час у світі проводяться чемпіонати гри в нарди. Часто можна побачити чоловіків які в дворі грають в нарди. Навчитися гри дуже легко і просто, головне набратися терпіння та досвіду. Не хвилюйтеся, якщо відразу не можете перемагати. Перемога прийде з часом та досвідом. Отже Ви вирішили подарувати нарди.

Які краще вибрати: великі, середні, з дерева? Адже в наш час дуже багато варіантів гральної дошки: зі скла, дерева, пластику, з різними розмірами. В нашому магазині подарунків та сувенірів Ви можете купити нарди різних розмірів з різними візерунками та різьбою. Розмір нард залежить від їх призначення. Якщо Ви плануєте часто носити їх з собою, рекомендуємо вибрати малий розмір.

Якщо виберете великі нарди, то їх краще тримати дома та грати з друзями, адже вага таких нард буде від 2 до 4 кг. Наші нарди з дерева надійні та прослужать Вам довго. В нашому магазині Ви зустрінете нарди з українською символікою у вигляду герба України – тризуба. Наші ціни низькі,а якість висока. Ми доставляємо товар в любий куточок України.