Ваш кошик пустий

Нарди з різьбою

Товари від 1 до 9 з 22

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 9 з 22

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

Нарди – це особливий вид настільних ігор, що користується популярністю по всьому світу. Проводити своє дозвілля за грою в нарди надають перевагу і жителі України, саме тому вітчизняний ринок пропонує широке різноманіття моделей цієї настільної гри.

Коли вони з’явились та як стали популярними?

Історія повідомляє нам, що вперше про подібну до нард настільну гру згадується у 4 тис. до н. е. давніми єгиптянами. Розвиток людської майстерності та поширення цивілізації спонукало до перенесення традицій цієї гри з Месопотамії до Риму. В процесі розповсюдження нард принцип гри, зовнішній вигляд дошки та фігурок змінювався багато разів. Звичний для нас варіант затвердився у 18 столітті. З того часу людство має можливість у вільний час займатись грою в нарди, а найбільш палкі прихильники цього заняття влаштовують щорічні турніри.

В чому полягає їхня особливість?

Вироби з дерева – це особливий вид мистецтва, адже їхнє виготовлення потребує не лише досвіду та вмінь, а й терпіння, любові до власного заняття та творчого натхнення. Представлені на нашому сайті нарди ручної роботи – результат кропіткої праці вітчизняних майстрів, який гарантовано може заслуговувати на вашу увагу.

Особливість різьблених нард полягає також у тому, що крім свого основного призначення вони можуть виконувати також і декоративну роль. У каталозі магазину Хенд Карвед ви можете ознайомитись з варіантами дерев’яних нард, оздоблених оригінальною інкрустацією. Вони можуть стати вдалим доповненням інтер’єру робочого кабінету, бібліотеки, вітальні або стати для когось прекрасним подарунком.  

Переваги нашої пропозиції

Прийнявши рішення купити різьблені нарди у магазині Хенд Карвед, ви переконаєтесь у всіх плюсах онлайн-шопінгу та поповните власний арсенал настільних ігор унікальною моделлю дерев’яних нард ручної роботи. Оформлення замовлення включає у себе декілька нескладних кроків. Вам потрібно ознайомитись з представленими у каталозі товарами, визначитись з остаточним для себе варіантом, заповнити форму, вказавши всі необхідні дані та обрати найбільш зручний для себе спосіб оплати й доставки покупки.

Розрахуватись за придбаний товар можна у кілька способів:

  1. При отриманні замовлення у відділенні Укрпошти або Нової Пошти;
  2. Перерахувавши кошти на карту Приватбанка.

Купуючи нарди через Інтернет, ви зможете зекономити свої сили та час, оскільки вам не доведеться витрачати години на марні пошуки бажаного варіанту настільної гри у спеціалізованих магазинах. До того ж, за потреби ви маєте можливість отримати кваліфіковану консультацію від менеджерів магазину Хенд Карвед, зателефонувавши їм за номерам, вказаним на сайті.