Ваш кошик пустий

Дерев'яний міні бар

Товари від 1 до 9 з 14

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 9 з 14

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

Вироби з деревини завжди користуються особливою популярністю серед поціновувачів якісних та красивих речей. Для тих, хто прагне доповнити інтер’єр свого житла чи офісу чимось оригінальним або знаходиться в пошуках цікавого подарунку ми пропонуємо ознайомитись з асортиментом унікальних міні барів.

Які міні бари бувають?

Міні бар – особливий предмет інтер’єру. Він представлений у великому різноманітті форм та розмірів, тому обрати підходящий для себе варіант зможе кожен охочий не залежно від своїх вимог та вподобань.

Міні бари ручної роботи можуть бути виготовлені у формі таких тварин як мамонт, слон або дракон, у вигляді такого музичного інструменту як, наприклад, скрипка або ж являти собою зручний підніс для пляшки та келихів. 

В чому полягають переваги?

Міні бар – це особливий предмет інтер’єру, основними перевагами якого є:

  • Функціональність;
  • Компактність;
  • Довговічність;
  • Та естетичність.

Оскільки міні бари, які ми пропонуємо вам придбати, виготовлені з натуральних матеріалів, що характеризуються високої якістю та міцністю, то слугувати вам вони будуть готові впродовж тривалого часу.

Міні бар – не лише предмет інтер’єру

До всього цього, виготовлений з дерева міні бар – це чудовий подарунок для тих, хто цінує комфорт та вишуканість. Отримавши його у якості презенту, майбутній власник зможе організувати свій простір таким чином, аби напої були не лише зручно розміщені, а й доступ до них був якомога кращим та легшим.

Чому купити міні бар у нас – це гарна ідея?

Ми зробили все можливе для того, щоб процес вибору та оформлення замовлення був для вас максимально простим та швидким. З будь-якими складнощами при виборі та купівлі бажаного товару вам допоможуть впоратись наші менеджери. У вас є можливість звернутись до них у будь-який зручний для себе час. Необхідні контакти вказані на сайті.

Виготовлений з дерева міні бар, придбати який ви можете у нашому інтернет-магазині, стане не лише надійним місцем для розміщення та зберігання напоїв, а й оригінальним предметом інтер’єру, за допомогою якого можна буде підкреслити особливості дизайну кімнати, у якій він буде розміщений.

Ціни на міні бари у нашому магазині доступні для кожного, тому доповнити власний робочий кабінет або вітальню має можливість кожен охочий.