Ваш кошик пустий

Шахмати з дерева

Товари від 1 до 9 з 35

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 9 з 35

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

Шахмати – настільна гра, яка виникла понад півтори тисячі років тому. Вона користується великою популярністю і на сьогоднішній день, оскільки розвиває логічне мислення, а також вчить сконцентрованості та уважності.

Для одних людей ця гра являється улюбленим способом проводити дозвілля, інші ж надають перевагу колекціонуванню шахматних фігур. На нашому сайті ви зможете купити дерев’яні шахмати в онлайн-режимі та поповнити власний арсенал настільних ігор або подарувати їх тим, хто полюбляє проводити свій вільний час за розігруванням шахматних партій.

Різноманіття шахматів в інтернет-магазині Хенд Карвед

В Україні представлено широкий асортимент шахмат для покупців з різними вподобаннями та фінансовими можливостями. Їх розрізняють за такими критеріями як:

 • Матеріал;

Найбільш поширеними варіантами шахів є моделі, виготовлені з пластику та деревини. Ексклюзивними варіантами являються шахматні фігури, вилиті з металу, або виготовлені зі скла.

 • Розмір;

Існують як міні-шахмати, які часто обирають для поїздок, так і шахмати великого розміру, які слугують переважно як декоративний елемент інтер’єру.

 • За призначенням: турнірні або подарункові;

Зовнішній вигляд шахмат залежить від того, як саме вони будуть використовуватись. На відміну від турнірних, подарункові шахи мають більш урочистий вигляд, фігури по-різному оздоблюються, а сама ігрова дошка виготовляється з дорогих порід дерева. 

Наша пропозиція

На сайті «Хенд Карвед» ви зможете купити шахмати з дерева ручної роботи та стати власником унікальної настільної гри або придбати їх у якості подарунка для когось та ощасливити іншу людину. Здійснюючи покупку у нас ви відчуєте всі переваги онлайн-шопінгу. Широкий вибір та приємне співвідношення ціни і якості – основні переваги нашого магазину.