Ваш кошик пустий

Настінні ключниці

Товари від 1 до 9 з 11

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 9 з 11

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

Часто маєте труднощі з пошуком ключів? Не можете вирішити де краще їх зберігати? Чи може у вас їх є велика кількість, але не знаєте як зберігати всі їх разом? Тоді пропонуємо переглянути цей каталог та ознайомитись з варіантами дерев’яних настінних ключниць, що неодмінно стануть у нагоді в будь-якому господарстві.

Для чого потрібна ключниця?

Відповідь на це питання приховується у її назві. Ключниця являє собою певне місце, призначене для розміщення та збереження ключів. Вона може мати різну форму та розмір, проте спільним елементом для всіх моделей є наявність низки гачків, на які вішаються ключі. Кількість гачків також може варіюватись. Існують ключниці, у яких достатньо місця для розміщення кількох комплектів. Крім свого основного призначення, ключниці можуть бути елементом декору. Впродовж довгого часу дизайнери працювали над удосконаленням звичайних ключниць, результатом чого є широкий асортимент різних моделей, окремі варіанти яких неодмінно могли б доповнити інтер’єр вашого житла.

На нашому сайті знайдеться підходящий варіант для покупців з будь-якими смаками. Якщо ви, наприклад, надаєте перевагу класиці, то можете обрати дерев’яну ключницю ручної роботи з картиною. Основними її характеристиками є:

  • практичність;
  • естетичність.

Повісивши цю ключницю у вітальні чи у коридорі ви позбавите себе потреби у пошуках додаткових елементів декору, адже цю функцію вдало зможе виконати ключниця, на дверцятах якої красуватиметься красиве зображення.

Якщо ж ви схильні до яскравих експериментів та схвально ставитесь до оригінальних аксесуарів, то дерев’яна ключниця ручної роботи у вигляді  хатинки – саме те, що треба! Вона точно не залишить байдужим ні своїх власників, ні їхніх гостей.

Де її розміщувати?

Для більшої зручності ключницю рекомендовано розміщувати поруч з вхідними дверями, адже залишити ключі у відповідному місці можна буде відразу по приходу додому. Для того, щоб цей предмет не займав багато простору у приміщенні, дизайнери створили моделі настінної ключниці. Повісивши її на стіні поряд з дверями ви одночасно можете зекономити місце та час, який могли б витратити на пошуки ключів.

Що ми пропонуємо?

Перевагою ключниць настінних, купити які ви можете у нашому магазині Хенд Карвед є те, що вони виготовлені руками найкращих вітчизняних майстрів, які застосовували всі свої професійні знання та уміння для того, щоб створити надійний та привабливий виріб.

Для виробництва запропонованих вашій увазі ключниць використовувались матеріали високої якості, що гарантовано забезпечує надійність та довговічність виробів. Попри надійність кріплення всіх елементів та практичність конструкції, особливий захват викликає її оформлення. Ключниці у вигляді дерев’яного будиночка стануть не лише місцем для збереження ключів, а й оригінальною родзинкою інтер’єру вашої вітальні.

Магазин сувенірів та подарунків Хенд Карвед – один з найкращих постачальників якісних виробів з деревини. Представлена нами продукція отримує схвальні відгуки та користується попитом у багатьох жителів України. Переконайтесь у наших перевагах і ви!

Як купити настінну ключницю з дерева?

Процес оформлення покупки є максимально нескладним та швидким. Для того, щоб стати власником настінної ключниці необхідно заповнити форму, вказавши всі необхідні дані та обравши найбільш оптимальний для себе спосіб оплати та доставки.

Всі суперечливі моменти у будь-який час можна обговорити з менеджерами магазину Хенд Карвед у телефонному режимі. Необхідні номери мобільних телефонів вказані на сайті. Наші працівники завжди готові прийти на допомогу, тож ви можете бути впевненими у тому, що при виникненні труднощів вам нададуть кваліфіковану консультацію та неодмінно посприяють вирішенню проблеми.