Ваш кошик пустий

Дерев'яні тростини для ходіння

Товари від 1 до 9 з 19

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 9 з 19

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

З давніх часів власники  тростин асоціювались зі представниками аристократії та характеризувались наявністю вишуканого смаку та гарних манер. На сьогоднішній день цей аксесуар являється не лише частиною іміджу, а й необхідним елементом для людей похилого віку та тих, хто має труднощі під час ходьби.

Тростину для ходіння використовують у якості опори при переміщенні. Тож основними критеріями вибору цього предмету є його міцність та надійність.

Як правильно обрати тростину

Здійснюючи вибір цієї речі, особливу увагу слід приділяти матеріалу, з якого вона виготовлена, оскільки цей фактор значним чином впливає на її якість та довговічність.

Тростини виготовляють переважно з алюмінію або деревини. Кожен з матеріалів має свої плюси, проте вищими технічними та естетичними характеристиками володіють дерев’яні вироби.

В чому полягають переваги

Порівняно з тростинами, виготовленими з металу, моделі з дерева мають меншу вагу, чим є набагато зручнішими для людей, що потребують опори та полегшення під час ходьби.

Власники дерев’яних тростин вигідно виділяються на фоні натовпу. Завдяки цій деталі можна виразити свою індивідуальність, натякнути про свої вподобання та підкреслити вишуканість манер. Дерев’яна тростина не лише стає опорою при пересуванні, а й надає ходьбі особливої елегантності.  

Попри перераховані вище переваги, дерев’яні тростини для ходьби ручної роботи часто стають елементами інтер’єру, оскільки маючи зовнішній вигляд справжніх витворів мистецтва, вони здатні вдало доповнити дизайн будь-якої кімнати.

Такий чоловічий аксесуар – знахідка для колекціонера унікальних виробів з деревини. Він має всі шанси стати не просто частиною колекції, а одним з найбільш яскравих її експонатів. 

Що ми пропонуємо

Представлені на цьому сайті дерев’яні тростини для ходьби являють собою не лише якісну продукцію, виготовлену професійними майстрами, а й оригінальні аксесуари, що зможуть стати і доповненням образу, і частиною інтер’єру, і прекрасним подарунком.

Для того, щоб здійснити покупку на нашому сайті необхідно ознайомитись  асортиментом товарів та визначитись з остаточним для себе варіантом, після чого помістити його у корзину, обрати найбільш оптимальний для себе спосіб доставки та оплати, вказати необхідні дані та очікувати дзвінка від нашого менеджера для уточнення всіх деталей.

Вам не доведеться довго очікувати прибуття свого замовлення. Воно відправляється в транспортну компанію на наступний день після оформлення покупки.