Ваш кошик пустий

Дерев'яні тарілки та ікони

Товари від 1 до 9 з 26

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 9 з 26

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

З давніх часів дерев’яні тарілки прикрашали житла наших предків та слугували невід’ємним елементом затишку оселі. Ця традиція не втратила своєї популярності і на сьогоднішній день в Україні. Декоративні вироби з дерева - універсальна окраса, що може бути частиною інтер’єру не лише житлових приміщень, а й офісів, робочих кабінетів та закладів харчування.

Різноманіття дерев’яних тарілок

Завдяки творчому потенціалу та наполегливості вітчизняних майстрів на сьогоднішній день існує велике різноманіття виробів, виготовлених власними руками з деревини. Зазвичай тарілки обирають відповідно до таких характеристик, як:

 • Розмір;
 • Вага;
 • Матеріал;
 • Форма;
 • Колір.

Найбільш поширеним матеріалом для виготовлення тарілок являється дуб. Використовують також горіх або грушу. Та з-поміж інших видів деревини ці породи вирізняються високими характеристиками, тому ідеально підходять для створення витворів мистецтва, що виконуватимуть роль прикраси оселі багато днів підряд.

Розмір тарілок також буває різним, але оскільки їх розміщують на стінах у вигляді декоративного елементу, то їхній діаметр частіше всього становить близько 225 мм.

Палітра кольорів дерев’яних тарілок не дуже велика. При їхньому створенні прагнуть передати дух давніх традицій та близькість до натуральності, тому зберігаються природні відтінки деревини.

Переваги дерев’яних тарілок

Україна – країна, жителі якої цінують та зберігають духовні традиції своїх пращурів. Саме тому серед робіт вітчизняних майстрів можна знайти дерев’яні тарілки – ікони, центральним оздобленням яких являється зображення постатей святих. Інколи на таких тарілках зображують відомі роботи, такі як, наприклад, «Таємна вечеря».

Попри те, що виготовлені з дерева тарілки мають оригінальний вигляд та можуть використовуватись у якості декоративної прикраси приміщення й вигідно підкреслювати переваги інтер’єру, вони володіють такими характеристиками як довговічність та практичність. Ці вироби зможуть тішити ваше око впродовж тривалого часу, а також вціліти після кількаразових переїздів та перестановок, не втративши при цьому привабливості свого зовнішнього вигляду.

Дерев’яні тарілки – найкращий подарунок

Крім того, що така річ зможе зробити житло свого власника унікальним, вона також може виступити у якості оригінального подарунку та ощасливити когось іншого. Дерев’яні тарілки часто обирають у якості презенту на день народження або новосілля, тому у продажі без проблем можна знайти красиві варіанти з витонченим різьбленням.

Що ми пропонуємо

На сайті нашого інтернет-магазину є можливість ознайомитись з великим різноманіттям дерев’яних тарілок, купити які зможе кожен охочий, витративши на це всього кілька хвилин свого вільного часу. Для того, щоб придбати тарілку необхідно:

 1. Визначитись з остаточним варіантом.
 2. Помістити товар в корзину.
 3. Обрати спосіб оплати.
 4. Обрати спосіб доставки.
 5. Вказати необхідні дані.
 6. Очікувати дзвінка менеджера для уточнення всіх деталей.

У транспортну компанію товар відправляється на наступний день після оформлення замовлення, а сама доставка відбувається у максимально короткі терміни. Отримати свою покупку зможуть жителі будь-якого куточка України.

Прийнявши рішення купити дерев’яні тарілки у нас ви отримуєте не лише красиву прикрасу інтер’єру, а унікальний витвір мистецтва, створений зусиллями професіональних майстрів з багаторічним досвідом. Над виготовленням мисок з дерева працюють, застосовуючи всю свою професіональність та фантазію.

В нашому магазині кожен клієнт може не лише придбати красиву дерев’яну тарілочку, а й отримати консультацію від висококваліфікованих працівників, дізнавшись від них відповіді на всі хвилюючі запитання та детальну інформацію про можливі варіанти доставки та оплати свого замовлення.